NOVINKY

Juniorský HAIBIKE

August 2022 - pre veľký záujem sme ešte tento rok pre najmenších jazdcov pripravili tento krásny juniorský HAIBIKE s 24-palcovými kolesami. Tak šup na kolesá ;)

ZÁŽITKOVÝ POUKAZ a PERMANENTKA

December 2021 - Pripravili sme pre vás ZÁŽITKOVÝ POUKAZ v úplne novom dizajne. Poukaz oprávňuje na prenájom 1 HAIBIKU na 1 deň.

Zároveň sme pre tých najväčších cyklonadšencov vytvorili PERMANENTKU - PRE MAXIMÁLNY ZÁŽITOK, vďaka ktorej si budeš môcť HAIBIKE užiť ľubovoľných 5 dní počas roka, pričom 5. deň budeš mať grátis.

Nový HAIBIKE ALLMTN 1 i630 Antracit

August 2021 - K akvamarínovému HAIBIKE-u AllMtn 1 nám pribudol do páru ďalší HAIBIKE AllMtn 1, tento krát v antracitovej farbe vo veľkosti L. Tak už len nasadnúť a vyraziť do hôr :)

Nový HAIBIKE ALLMTN 1 i630 Akvamarín

Júl 2021 - Máme pre Vás prichystaný nový HAIBIKE AllMtn 1, s ktorým sa otvára celá škála možností. Zdvih 160 mm a kombinácie veľkosťou kolies 29" vpredu a 27,5" vzadu vás na modeli AllMtn 1 prenesú hladko cez akýkoľvek terén a vynikajúcim spôsobom zvládnu aj náročný zjazd. S výkonným motorom Yamaha PW-ST sa vyšplháte na každý vrchol, pričom sa postará o hladkú a prirodzenú jazdu.

ZÁŽITKOVÉ POUKAZY

December 2020 - Chceš obdarovať svojho blízkeho niečím originálnym? Ponúkame Ti ZÁŽITKOVÝ POUKAZ plný dobrodružstva.

Uži si víkend na dvoch kolesách.