O nás

Sme milovníci prírody a jazda na bicykli je pre nás každodenný relax. Elektrobicykle, ktoré považujeme za skvelý krok vpred v oblasti horskej cyklistiky sme si veľmi obľúbili. Ponúkajú krajší, pohodlnejší a celkovo lepší zážitok z bicyklovania nie len pre milovníkov adrenalínu.

Na elektrobicykloch máme najazdených množstvo kilometrov a nakoľko ich sami používame, testujeme a servisujeme rozhodli sme sa o naše skúsenosti a zážitky podeliť aj s tebou.

Môžeme povedať, že elektrobicykle sú naozaj pre všetkých. Starších či mladších, skúsenejších či začiatočníkov, odvážlivcov, či tých, ktorým slovo adrenalín naháňa strach. Ale pozor! Nenechaj sa zmiasť. Aj na týchto strojoch môžeš poriadne šliapnuť do pedálov a povieme ti teda, vtedy to nie je žiadna oddychovka. Elekrobicykel sa jednoducho prispôsobí nielen terénu, ktorý si vyberieš, ale aj tvojej kondičke ;)

My ťa teda pozývame zažiť hory inak - na dvoch kolesách. Užiť si výlet na elektrobicykli, vychutnať si lepší zážitok z jazdy na bicykli a nechať sa viesť kam ťa kolesá zavedú. A ak predsa uprednostňuješ jasný cieľ cesty, veľmi radi ti poradíme, ktoré trasy sú pre teba najvhodnejšie alebo si rovno zajazdíme spolu. S naším sprievodom sa určite nestratíš.