Ubytovanie na Považí

odporúčame

GINO PARK PALACE ****

HOTEL & RESTAURANT - KAŠTIEĽ ORLOVÉ

Po rozsiahlej rekonštrukcii v rokoch 2014-2016 sa kaštieľ Orlové zo 17.storočia stal sídlom Hotela Gino Park Palace****

Priestory kaštieľa Orlové Vám ponúkajú komfortné ubytovanie, reštauráciu s kaviarňou, rôzne salóniky, lobby bar s letnou terasou, wellness, vnútorné a vonkajšie fitness, kaplnku a rozľahlý historický park.

Hotel Gino Park Palace**** sa nachádza v pokojnej časti Považskej Bystrice s názvom Orlové, len 2 minúty od zjazdu z diaľnice D1.

Viac o kaštieli a voľných termínoch ubytovania sa dočítate TU

KOLIBA PAPRADNO

PAPRADNO

Koliba sa nachádza na farme v obci Papradno a je obkolesená nádhernými horskými lúkami a pasienkami. So stavbou koliby sa začalo v roku 2008. Najskôr bola otvorená reštauračná časť a od roku 2017 je dokončená aj ubytovacia časť.  

RESORT MRAVEC

HORNÁ MARÍKOVÁ

Novo zrekonštruovaný hotel sa nachádza v krásnej doline Hornej Maríkovej. Ponúka ubytovanie, reštauráciu, bowling a veľa možností na turistiku a cykloturistiku. Súčasťou ubytovania je ak krásne novovybudované wellness centrum. 

Viac o Resorte Mravec a voľných termínoch sa dozviete TU.

Agropenzión GRUNT

PAPRADNO

Nachádza sa v krásnom horskom prostredí CHKO Kysuce, v centre obce Papradno. Je to krásne a tiché miesto ideálne na rekreáciu rodinného charakteru a vidiecku turistiku, firemných stretnutí a školských sústredení.